שמלות ערב שיא הקיץ 2017
שמלות ערב קיץ 2017
קיץ סתיו 2014
שמלות ערב סתיו חורף 2018
פרנק ליימן סתיו-חורף 2017-18
שמלות ערב סתיו 2016/17
נעלי נשים
שמלות ערב - קיץ סתיו 2016/17
שמלות ערב אביב קיץ -2017
COLORS - קיץ 2017

אירועים משפחתיים ואירועים של חברים הם חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. בעוד שהאירועים הללו משמחים, מרגשים ומהנים, קשה ביותר להתעלם מהמעמסה הכלכלית המשמעותית שהם גורמים לכיס. פרט למתנה הכספית שיש לתת לבעלי האירוע, ישנו עוד מערך שלם של הוצאות – תסרוקת, איפור, וההוצאה הכבדה ביותר – שמלת הערב! בנוסף לכל הצרות, לא ניתן ללבוש את אותה השמלה לכמה אירועים, כי המוזמנים על פי רוב הם אותם מוזמנים. לכן במקרים כאלה טוב שיש שמלות ערב במבצע אצל חיה אופנת נשים.


מה ניתן לעשות?

בחברה חיה שמלות ובגדי ערב מבינים ללבכן, ומציעים לכן קולקציה מיוחדת של שמלות ערב זולות, שתאפשר לכן להיראות בשמלה מושקעת בכל אירוע, וזאת מבלי לשבור תוכנית חיסכון!


זול – אין משמעו פחות איכותי!

כל השמלות ערב במבצע שנמכרות בחברה נבחרות בקפידה, הן מהודרות ונתפרות בתפירה איכותית ביותר. מעבר לזאת, הבגדים הללו עשויים מבדים איכותיים, שמחמיאים לכל גוף. אנו מחליטים לפנק אתכן במבצעים מדי פעם כי אנו מבינים את הצורך אך גם את המגבלות הכספיות.

שמלות ערב במבצע בחיה שמלות ערב מציעות לכן תמורה מלאה בעד כספכן:

  • דגמים מהודרים בצבעי העונה
  • מגוון רחב של מידות
  • בדים איכותיים
  • תפירה עילית
  • שמלות המתאימות לכל הגילאים ולכל האירועים

העובדים המנוסים שלנו ישמחו להגיש לכן את כל העזרה במציאת שמלות ערב זולות, אך כאלו שמתאימות בדיוק לגופכן ולצרכים שלכן.


רוצה לשמור על הייחוד גם בזמן מבצע?

מעבר למחירים האטרקטיביים, בחברת חיה שמלות ערב תמצאי דגמים ייחודיים ומגוון שמלות ערב במבצע, שאותם לא תראי באף אירוע ועל אף אחת מהאורחות. אנו לא פועלים כמו רשתות גדולות, שסניפיהן פזורים בכל הארץ, אלא שומרים על הייחודיות, ומאפשרים לכל לקוחה ליהנות משמלה מושקעת שיש רק לה.

ובכן, שמלות ערב במבצע – זו לא אשליה אלא מציאות קיימת בחברת חיה שמלות ערב. בואו והתרשמו ממבחר השמלות במבצעים אטרקטיביים ותבחרו את השמלה המושלמת. לקוחותינו מצליחות לחסוך בעלויות, מבלי לגרוע מעצמן דבר.


שלך, צוות חיה שמלות ערב.  


שמלת ערב תכלת 38
שמלת ערב תכלת 29
שמלת ערב כחול תכלת 32
שמלת ערב טורקיז 520
שמלת ערב טורקיז - גב - 520

שמלת ערב טורקיז 520
שמלת ערב כחולה 520
שמלת ערב שחורה 520